W ofercie domu przyjęć Przystanek znajduje się przede wszystkim organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych, od kameralnych spotkań rodzinnych, czy biznesowych po przyjęcia weselne, bankiety firmowe, stypy, spotkania jubileuszowe, rocznicowe, jak i studniówki, komersy i inne.

     W skład naszych usług wchodzi doradztwo w zakresie logistyki, organizacji i zarządzania przyjęciem, zapewniamy nagłośnienie, pokoje hotelowe, obsługę kelnerską, menu restauracyjne, a zwłaszcza udostępniamy szereg pomieszczeń, które umożliwiają przygotowanie przyjęcia wedle własnych preferencji klientów, w tym dużą klimatyzowaną salę weselną mieszczącą 130 osób, oraz mniejsze salki mieszczące od 24 do 50 osób. Obiekt dysponuje aż pięcioma salkami bankietowymi: kominkową (24), kolumnowa (50), rycerską (30), niebieską (20), salą na baszcie (30).

     Atutem naszej sali weselnej jest bezpośrednie wyjście na taras zadaszony, który dodaje przestrzeni, jaką można zaaranżować na przyjęcie w porze letniej, piknik ogrodowy itp.

     Zapewniamy elegancki wystrój, komfortowe wyposażenie, jak również tematyczne dekoracje okazjonalne, ciekawe dodatki jak i szereg propozycji uświetniających przyjęcie, w zależności od jego charakteru.

     Idąc z duchem czasu w naszym obiekcie do dyspozycji gości oddajemy łącze internetowe WiFi, które jest bezpłatne.

     Realizujemy typowe, jak również niestandardowe przyjęcia o szczególnych wymogach dyskrecji, czy też doposażenia sal, organizujemy bale, studniówki, gale oraz przeróżne formy zbiorowej rozrywki.

     Dla gości przyjezdnych przygotowaliśmy ofertę pokoi hotelowych, które są również do dyspozycji. Urocze, a zarazem nowoczesne wnętrza pokoi dodają atrakcyjności lokalizacji obiektu, który zachwyca swoją architekturą i świetnością pomimo 115 lat istnienia.

     Dysponujemy 6 pokojami wraz z apartamentem dla nowożeńców, umożliwiamy nocleg 19 osób, a przy organizacji przyjęcia weselnego w Przystanku Nowożeńcy otrzymują pokój gratis. Wszystkie noclegi w Przystanku kończą się śniadaniem.

     Dzięki zastosowaniu udogodnień dla osób niepełnosprawnych Przystanek może być także lokalem idealnym na spotkania i imprezy osób o niepełnosprawności ruchowej, starszych i wymagających szczególnych warunków przestrzennych, którzy mogą w Przystanku czuć się swobodnie i komfortowo.

     Niebywałym atutem oferty Przystanku jest wykwintna kuchnia, bogate menu do wyboru zamawiających, różnorodność potraw od klasycznych, przez wyszukane i lokalne potrawy. Na polecenie zasługuje także kompetentny i sympatyczny personel obiektu i obsługa kelnerska.

     Serwowane wędliny, ciasta oraz desery są wyłącznej własnej produkcji, dzięki czemu są nie tylko pyszne, ale i oryginalne i świeże. W okresie letnim serwujemy włoskie lody wedle unikalnej receptury.

     Jesteśmy elastyczni wobec oczekiwań klientów i rosnących wymagań co do sposobu serwowania posiłków, czy wystroju sali.

     Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, instytucji, jak i firm prywatnych. Nasze sale doskonale sprawdzają się jako obiekt szkoleniowy, konferencyjny zapewniający catering, pokoje gościnne, jak i przestrzeń sympozjalną w jednym.

     Poza wieloma atutami oferty, jej wysoką jakością, zaletą Przystanku jest konkurencyjny cennik usług organizacji przyjęć.

     Istnieje możliwość wynajmu 8-osobowego samochodu.

     Poza ofertą organizacji imprez dom przyjęć oferuje usługi cateringowe i obsługą cateringową.