W skład naszych usług wchodzi doradztwo w zakresie logistyki, organizacji i zarządzania przyjęciem, zapewniamy nagłośnienie, pokoje hotelowe, obsługę kelnerską, menu restauracyjne, a zwłaszcza udostępniamy szereg pomieszczeń, które umożliwiają przygotowanie przyjęcia wedle własnych preferencji klientów, w tym dużą klimatyzowaną salę weselną mieszczącą 130 osób, oraz mniejsze salki mieszczące od 24 do 50 osób. Obiekt dysponuje aż pięcioma salkami bankietowymi: kominkową (24), kolumnowa (50), rycerską (30), niebieską (20), salą na baszcie (30).

     Nasz obiekt, jakim jest dom przyjęć Przystanek kieruje swą ofertę dla firm. Wysoka jakość naszych usług oraz atrakcyjna oferta na kompleksową organizację przyjęć okolicznościowych sprawia, ze obsługujemy zarówno niewielkie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Nasza oferta obejmuje bankiety firmowe, pikniki pracownicze, spotkania biznesowe, organizacje konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych oraz bankietów jubileuszowych i innych.

     Mając na uwadze rosnące oczekiwania i zmienny rynek, nasz dom przyjęć poszerzył swoją ofertę o catering dla firm, zarówno obejmujący także obsługę kelnerską na życzenie klientów. Obsługujemy szkolenia i spotkania w siedzibie firmy, zapewniamy serwis kawowy, jak również obiady pracownicze, szwedzki stół bankietowy oraz niestandardowe zamówienia.

     Doskonałe warunki jakimi dom przyjęć dysponuje, w tym obszerna sala na 130 osób oraz pięć mniejszych kameralnych sal mieszczących od 24 do 50 osób pozwalają na organizację złożonych imprez, szkoleń i konferencji, jak i negocjacji handlowych, czy prywatnych spotkań przedsiębiorców.

     Eleganckie wnętrza o ciekawym wystroju są odpowiednia przestrzenią dla uświetnienia wielu uroczystości firmowych.

     Na uwagę zasługuje również nasze menu, które możemy dostosować do Państwa oczekiwań. Wiedząc jak wiele trudu kosztuje zarządzanie przyjęciem i jego przygotowanie chętnie przejmujemy to zadanie oferując szereg usług towarzyszących przyjęciom, jak nagłośnienie, czy zapewnienie obsługi hostess, materiały marketingowe i dekoracje, jak również profesjonalne doradztwo w zakresie organizacji imprezy.

     Zapewniamy solidność naszych usług, na które wystawiamy faktury VAT. Zawsze staramy się sprostać nawet najbardziej wyszukanym preferencjom naszych klientów.